Nedaudz par TB/LNNK

Kad uzzināju par tēvzemiešu reklāmas video rullīšiem, nodomāju, tblnnkka varētu būt labs materiāls, ko papētīt. Noskatījos, un sajūtas (tās esot balstītas uz pieredzi, intuīciju, tādēļ tām jāuzticas) bija tādas, ka tēvzemieši saviem rullīšiem nomaina tikai datumu un laiž atkal tautās. Tā pati vecā dziesma – „Krievi nāk!”

Šķiet, ka viņi paši saprot (tam gan man pamatojuma nav), ka ir jāmainās, tomēr nezina, kā to izdarīt, jeb kā teiktu klasiķis: „Es esmu gatavs šim solim, tikai nezinu, kurā virzienā man viņu spert”.

Pastaigājoties pa Krastmalu sestdienas vakarā, ieraudzīju attēlā redzamo TB/LNNK saplīsušo plakātuAttēls141 uz Preses Nama (uzņemts ar mobilo) un nodomāju, ka tas zināmā mērā simbolizē šo partiju – liels un saplīsis plakāts – nav, kas sataisa un nav, kas noņem. Jeb iztulkojot – pirmkārt, ja arī ir neradikāli nacionālisti vēlētāju vidū, kuri gribētu balsot par labu nacionāli orientētu partiju, tad TB/LNNK šobrīd ir ļoti iesīkstējis piedāvājums, kas nepārliecina, ja runa ir par sastāvu+saturu+saimniekošanu. Otrkārt, nav labas alternatīvas ar līdzīgu ideoloģiju, jo „Visu Latvijai!” šis nacionalitātes jautājums, šķiet, stāv pāri vai arī stipri aizēno profesionāla rakstura valsts pārvaldes zināšanu bāzi.tests

Tā kā jautājums par pašvaldību vēlēšanām man nav aktuāls (gribi-negribi ģimenes vārdā jābalso par jaunāko brāli Ķekavas pagastā), tad par Eiroparlamenta vēlēšanām jautājums paliek atvērts. Laikam šoreiz tiešām būs jāiedziļinās konkrētu kandidātu darbos un nedarbos. Pat aizpildīju testu iekš www.euprofiler.eu. Rezultāti (tas zilais punktiņš labajā apakšējā kvadrātā) parāda, ka esmu tālu no jebkuras partijas, bet nu vistuvākā sanāk TB/LNNK. Tā, protams, tikai tāda virspusēja izklaide vai arī rīks tiem, kuri negrib vēlēšanu dienā mest kapeiku.

Advertisements

, , , , , , , , , , , , , , ,

  1. #1 by M on maijs 18, 2009 - 15:31

    He he, man aizpildot testu punktiņš atradās tiešu tur pat 🙂

  1. Pagaidām jautrākie pirmsvēlēšanu sīkumi (papildināts) « gk pieraksti

Atstāj komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: