Partiju video jaunumi (papildināts 3x)

(Pievienots TB/LNNK kandidāta video. 29.05.2009.)

(Pievienots PS klips ar komentāru. 22.05.2009.)

(Pievienots LSDSP video beigās. 21.05.2009.)

Pēdējās dienās parādījušies jauni JL, TB/LNNK un LPP/LC klipi. Katra no partijām startē ar atšķirīgu stratēģiju. Šobrīd ir grūti spriest, kura ir pareizākā, jo partijām var būt dažādas mērķauditorijas un atslēgas jautājums ir – kura no tām būs spējusi uztvert savu potenciālo vēlētāju noskaņojumu, pielāgojot tam savus ziņojumus (par iedvešanas un pielāgošanās mākslu uzrakstīšu mazu un interesantu gabalu tuvākajās dienās).

JL ir nākuši klajā ar veseliem 6 video klipiem, kas atrodami šeit. Doma nav slikta – vienkāršs un saprotams ziņojums (“birokrāti apēd Tavus pīrādziņus”), kā arī labs domas attēlojums, manuprāt. Īsi un vienkārši. Ja drusku iedziļinās, tad, protams, ticamības momentu nozog fakts, ka tajā JL nīstajā birokrātijas armijā jau vairākus gadus dienē arī pats JL. Patika vismaz tas, ka atšķirībā no TB/LNNK multenēm, kur visi ir mošķi un ļaunie, izņemot viņus, šeit tas pasniegts ar mērenu humora devu bez žults un preteklībām. Ieskatam – viens no pīrādziņu klipiem:

Jaunākā TB/LNNK multene:

Toties LPP/LC jau sola mūsdienu Armitstedu. Bez konkurentu nomēslošanas, toties ar gigantiskām ambīcijām. Jāatzīmē kampaņas organizatoru operatīvā reaģēšana uz soc. aptauju pozitīvajiem (priekš LPP/LC) rezultātiem:

LSDSP 10 minūšu klips, kuram gan ir drusku citi mērķi atšķirībā no īsajiem augstāk uzskaitītajiem rullīšiem, bet salīdzināšanai var pievērst uzmanību tikai pašam klipa sākumam. Tas visnotaļ ieturēts un gaumīgs. Logo gan prasās pēc atsvaidzinājuma.

Šodien (22.05.2009.) ar klipiem klajā nākusi arī PS Kristovska personā. Ielikšu vienu no klipiem. Par to tikai viens secinājums – Šlesers ar saviem reitingiem ir sabiedējis ne tikai savus nedraugus tautā, bet arī savus oponentus, kuri runājot “pret” viņu, patiesībā turpina ģenerēt viņa kā Rīgas mēra atpazīstamību.

Pagaidām mana izvēle Nr.1 starp redzētajiem video, lai arī tur ir tikai nekustīgas bildītes, no kurām katra atsevišķi pelnījusi atzinību par ideju un izpildījumu. Patīk ironija tajā visā. Tas ļoti ir trūcis līdz šim.

Advertisements

, , , , , , ,

 1. #1 by eliks on maijs 21, 2009 - 23:30

  Jaunajam Laikam arī web-lapa ir “savādāka” – tagad.lv

  • #2 by Gunārs Klēģers on maijs 21, 2009 - 23:44

   Mājas lapas arī būtu interesanti papētīt, tikai tas daudz laika prasītu. Nu piemēram, šīs divas man pēc sajūtām liekas baigi līdzīgas: scp.lv un saskanascentrs.lv, bet tas dēļ krāsu gammas laikam:)
   Vai arī no pilnīga oldscool kds.lv līdz diezgan drosmīgi savādākam jaunlatvija.lv. + vēl arī individuālo kandidātu lapas.

 2. #3 by umbro on maijs 21, 2009 - 15:57

  Man pagaidām vislabāk patīk šis:
  http://www.nakotnesriga.lv/video/22.html

Atstāj komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: