Mēslu kaujas

Vēloties sev iegūt papildu krustiņus, viens no Latvijā izplatītākajiem paņēmieniem politiskajās debatēs ir uzliet otram samazgas uzFoto: Joy Fera galvas un gaidīt aplausus.

Teikšu godīgi – lai kā man nepatiktu viens otrs politiķis, ja kāds viņu nosauc par idiotu, prāts uz sajūsmas spiedzieniem man nenesās. Tas drīzāk liek aizdomāties par šāda paziņojuma autora personību un spriestspēju.

Domāju, ka vienkārši nosaukt kādu par idiotu, zagli, meli u.tml. bez cietiem pierādījumiem („bet visi takš’ to zina!” neuzskatu par argumentu) ir vājuma vai arī izmisuma pazīme.

Grūti gan pateikt, kā šādi paziņojumi un reklāmas saturi atspoguļosies vēlēšanu rezultātos, jo pēc tam vienmēr varēs spekulēt „kā būtu, ja būtu”.

Arī Latvijā ir bijušas reklāmas kampaņas, kuras tikai uz to tika balstītas un guvušas ļoti labus panākumus. Tomēr tiešām gribētos ticēt, ka laiks „visi zagļi kā zagļi, vienīgais es skaists un gudrs” ir aiz muguras. Sāk apnikt tās mēslu kaujas.

Nu labi, būšu reālists. Vienīgais veids, kā no tā izbēgt, ir emigrēt vai arī dzīvot kaut kur dziļi, dziļi bez saskarsmes iespējām.

Advertisements
  1. Komentēt

Atstāj komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: