Dievināt nedrīkst pakārt. Neo un 4ATA

Cilvēki visos laikos ir ticējuši pasākām, pielūguši noslēpumaino, ienīduši nenovēršamo.

Foto: Stian Eikeland (flickr.com)

LV publiskajā dzīvē ir parādījies tēls, kas visas šīs īpašības vismaz šobrīd iemieso – pašpasludinātais „Neo” no 4ATA, kurš dara vienkāršu žurnālista darbu – publisko valsts un pašvaldības iestāžu/uzņēmumu darbinieku algas. Domāju, ka uz doto brīdi nav vērā ņemama LV medija, kurš nebūtu kaut ko par šo uzrakstījis – Neo, iespējams, šobrīd ir iekārojamākais vīrs Latvijā.

Neesmu padziļināti pētījis, bet šobrīd mans īsais priekšstats par viņu&Co ir šāds:

 • IT vīri (puikas, jaunieši, onkuļi?) (un varbūt arī kādas citas nozares pārstāvji) un domubiedri pēc labi plānota scenārija ir ieguvuši apjomīgu datu apjomu par algām, ko lēnām publisko.
 • Viņi ir rūpīgi pārdomājuši savu publisko tēlu – nav daudz drosmīgo, kas sevi par Neo un Robiniem Hudiem sauktu.
 • Piedomā arī pie datu pasniegšanas veida – pasniedz tos lēnām un ar baudu, nevis visu uzreiz rosolā.
 • Ir deklarējuši mērķus, kas īsumā varētu būt „Par gaišu Latvijas nākotni!”

Kas man šajā lietā patīk

 • Tas, ka šie cilvēki ir izdarījuši to, ko visi pārējie sabiedriskās vides uzraugi nav spējuši 20 gadu laikā – pierādījuši, ka mīts par to, ka pelna tikai padomēs un valdēs sēdošie, ir aplams un ka valsts un pašvaldības iestādēs ir sliktas algas, tādēļ speciālisti un serviss nevar konkurēt ar privāto biznesu;
 • Ļoti ceru, ka šis ir vēl viens labs piemērs, kā cilvēki tā vietā, lai pulksten 20:29 sēdētu pie TV ar pulti rokās un nemainīgi vienādām izjūtām gaidītu Panorāmu vai arī Degpunktu, lai uzzinātu kārtējā kretīna vārdu/uzvārdu vai arī par kaut ko pašokētos, paši rīkojas, lai vismaz sajustu, ka ir lietas, kuras var paveikt, negaidot to mūžīgi no citiem.

Jautājums, uz kuru neesmu atradis (varbūt esmu slikti meklējis) atbildi

 • Kādēļ nav konkrētu 4ATA darbības mērķu? Skaidrs, ka „skaista nākotne”, bet konkrēti – kam ir jāatkāpjas, kam jānāk vietā, kas jālikvidē, kas jāizveido u.tml. Šobrīd notiek process, ko no malas varētu saukt par „plastmasas cirvīša vicināšanu”. Tas ir labi, ka tas notiek, bet bez publiskas atšaudīšanās no atmaskoto personu/iestāžu puses nekas vairāk neseko. Saprotams, ka šādā veidā 4ATA iedod ļoti spēcīgus pirmsvēlēšanu ieročus neiesaistīto kandidātu rokās – dārdzību un pārmērīgu šķērdēšanos atsevišķu partiju pārvaldītajās sfērās tagad pierādīt būs vēl vieglāk. Respektīvi – ir sajūta, ka šobrīd viens nobļaujas „Zagļi!”, pūlis nošausminās, „zagļi” atšaudās, un atkal pirmais bļauj jau par otriem„Zagļi!”. Šajā brīdī pirmie jau aizmirstas un tā uz riņķi. Ja nodomi patiešām ir cēli, tad jāizmanto šobrīd pievērstā uzmanība par 100%. Vēlāk jau var būt par vēlu – arī pretinieki spēs nopietnāk sagatavoties.

Pirmie parazīti

 • Imanta Liepiņa gājiens ar biedrības 4ATA dibināšanu ir nelielas atsevišķas uzmanības vērts. Varbūt tad, kad visas kārtis būs atklātas, šis posms būs saprotams un iegulsies kādā loģiskā šā brīža sazvērestības teorijas notikumu ķēdē, bet ja ne, tad tas, manuprāt, ir tik tizls gājiens, ka labāku piemēru parazītismam atrast ir grūti. Viņiem sācis darboties arī blogs ar pirmajiem atmaskojumiem. Saprotu, ka tur apakšā var būt visādi stratēģiski plānojumi, kādēļ tā un ne savādāk, bet bez paskaidrojumiem un, cik noprotams, arī bez 4ATA ziņas savādāk to nosaukt nevaru. Arī cēlu mērķu bīdītās idejās un lietās pastāv kaut nerakstīti, bet tomēr – antiplaģiātisma likumi. Tak var vienkārši pajautāt – ejam kopā vai nē? Spriežot pēc 4ATA paziņojuma, nekas tāds nav bijis. Jautājums – tad kādēļ Imants neprasīja? Uz to var atbildēt, padomājot, kādos gadījumos mammai prasa, vai drīkst iet uz diseni, un kādos ne. Pierādījumu un 100% apgalvojumu, ka ne viss ar biedrības dibinātāju nodomiem ir kristāltīrs, man, protams, nav, tādēļ, ja kļūdīšos, to atzīšu.

Pāris secinājumi

 • Mums patīk sašust par to, kas notiek valstī, bet paši maz ko darām, lai būtu savādāk.
 • Tu priecājies par datu nozagšanu un vispārējo jautrību, līdz ko uzzini, ka arī Tu esi sarakstā.
 • Vai arī nepriecājies, jo drusku baidies.
 • Nekonkrēti un mitoloģizēti mērķi joprojām darbojas. Vislabākie piemēri – politika.
 • Šis ir labs pārbaudījums uzņēmumu/iestāžu PR cilvēku kapacitātei krīzes komunikācijā. Varbūt kāda aģentūra tiks pie jauna kontrakta tā rezultātā.

Šādu aktivitāšu veiksmes/neveiksmes lielā mēra ir atkarīgas no dzirksteles sabiedrībā. Pēdējos gados publiskā telpa ir pārpildīta ar ziņojumiem par izšķērdību, nesaimnieciskumu, iespējamām krimināllietām u.tml. Tas viss padara parasto info patērētāju imūnu pret šādiem jaunumiem. Tādēļ, ja šī grupējuma mērķi tiešām ir tīri, novēlu izdošanos. Kaut vai tādēļ, ka tā ir jautrāk, nevis lai kādu gāztu vai celtu – par savu labo vai slikto garastāvokli valsti nekad neesmu vainojis, bet informācijas telpa pie mums ir diezgan vienmuļa, vienveidīga un prognozējama.

Nobeiguma vietā – ja esat viesībās un aptrūkstas tēmas, ar kurām uzturēt sarunu, tai skaitā „man tā ziema jau apnikusi” un „kā ir ar darbiem?”, tad te pāris jautājumi diskusijas uzsākšanai:

 • vai Neo vairāk ir Robins Huds vai datu zaglis?
 • vai Tu gribētu, ka Tavus algas ciparus paziņo visai Latvijai, lai kādi tie arī būtu?
 • vai Neo spēs (un vai vajag) noturēties pretī kārdinājumam iegūt kā minimums Latvijas mēroga nedalītu uzmanību savai reālajai personībai?
 • vai šai lietai nevarētu būt kāds sakars ar jandāliņu ap Jakānu?
 • vai tā vairāk ir stučīšana vai atklāšana?
 • kā un kādēļ 4ATA vai kāds no tās dibinātājiem uzzināja, ka ir piekļuve šādam datu caurumam?

P.S. Šī raksta mērķis nav ne apšaubīt, ne dievināt 4ATA darbību un viņu mērķus, jo es nezinu, kā ir patiesībā. Vienkārši interesants precedents, par ko varbūt kādreiz mazbērniem varēšu teikt: „Oi, es tik labi vairs neatceros, paskaties mana jaunības dienu emuāra 10. gada pirmo mēnešu ierakstus – tur vajadzētu būt kaut kam.”

Neo Twitter konts jeb vienīgais oficiālais informācijas kanāls ir šeit.

Datus atklātībā nodod, izmantojot failu glabāšanas/apmaiņas servisu http://www.mediafire.com/

De Facto sižets par 4ATA

Pirmais video joka mēģinājums

Advertisements

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

 1. #1 by AIVARS ANDERSONS on marts 12, 2010 - 14:59

  Jau atmodas sākumā rietumos brīnījās, kāpēc mēs negribam atjaunot 18.novembrī dibinātās valsts statusu, tad mums nebūtu problēmu ar dekolonizāciju, ar valodu ,ar skolām, ar Abrenes atgūšanu. Tās visas problēmas varētu risināt starptautiskā līmenī.To, kas notiek tagad, var nosaukt par nodevību pret tautu un 18.novembrī dibināto valsti, par kuru mūsu priekšgājēji ir lējuši tik daudz asiņu.Lasīt mājas lapu – na-apvieniba.

 2. #2 by Zigurds on marts 10, 2010 - 13:38

  Gunārs Klēģers: “Ir deklarējuši mērķus, kas īsumā varētu būt „Par gaišu Latvijas nākotni!””

  Arī Gunārs Klēģers nerunā skaidru valodu. 4ATA gala mērķis, kā viņi paši to deklarējuši, ir 18. novembra Latvijas atjaunošana. Kāpēc žurnālisti un Gunārs Klēģers to noklusē?

  Lūdzu diskusiju par šo tēmu!

  • #3 by Gunārs Klēģers on marts 10, 2010 - 18:48

   Ar ko “Par gaišu Latvijas nākotni” atšķiras no “18. novembra Latvijas atjaunošanas”? Izskaidrojiet, ko tieši un konkrēti nozīmē 18. novembra Latvija? Kāda viņa ir un ar ko atšķiras no 10. marta Latvijas?

   • #4 by Zigurds on marts 11, 2010 - 12:50

    “Par gaišu Latvijas nākotni” ir izplūdis un nekonkrēts sauklis, bet “18. novembra atjaunošana” – mērķis ar noteiktu saturu.
    Pašlaik pastāvošajai 4. maija Latvijas Republikai nav tiesiskas pēctecības ar 1918. gada 18. novembrī proklamēto Latvijas valsti, jo ir izmainīta teritorija, pavalstnieku loks un valsts vara. Mūsdienu 4. maija Latviju pasaulē uzskata par jaundibinātu valsti. Šo formāli neatkarīgo valsti dibināja PSRS okupācijas vara, lai sarkanbalsarkanā karoga aizsegā iemūžinātu okupācijas sekas. Šajā valstī dzīve daudziem Latvijas pavalstniekiem kļuvusi tik nepieņemama, ka tie bēg uz ekonomiski attīstītajām valstīm.
    Atjaunojot 18. novembra Latviju, tā būs brīva no 4. maija Latvijas saistībām – “jaunpilsoņiem”, privatizācijas, ārējiem parādiem, dalības ES ar netaisnīgiem nosacījumiem u.t.t.
    Ceru, ka arī 4ATA pilnībā apzinās aicinājuma “atjaunot 18. novembra Latviju” tiesisko saturu.
    Ja algu sarakstu publicēšanu var uzskatīt par pastāvošās iekārtas “remontu”, tad 18. novembra Latvijas atjaunošana ir pakāpi augstāka un daudz nozīmīgāka politiska prasība. Paldies viņiem par to.
    Diemžēl žurnālisti šo 4ATA mērķi piemin tikai dažkārt un plašāk neiztirzā.

  • #5 by Gunārs Klēģers on marts 13, 2010 - 00:08

   Varbūt ka neviens uz šo mērķi nav iededzies, jo nezina vai neatceras, kāda bija 18. novembra Latvija? Tātad vai nu mērķis ir pārāk izplūdis, lai to saprastu, vai arī neviens uz tādu mērķi iet negrib. Kura versija, Jūsuprāt, varētu būt tuvāka patiesībai?

 3. #6 by the table of lancelot on marts 7, 2010 - 20:12

 4. #7 by verotajs on marts 3, 2010 - 23:03

  Nu un!!!Visādi mēģinās dabūt dienas gaismā datu publicētājus,jo tā ir goda lieta … tik nezinu kam?
  Gods ir jau zaudēts.

 5. #8 by >> meistarsmaris on marts 3, 2010 - 20:32

  Tajās demokrātiskajās valstīs, kurus mums par piemēru pieved LIELIE, lai attaisnotu savu alkatību un nepieciešamību sev saņemt lielās algas, ir SAMĒRĪBAS PRINCIPS- Pašam mazākajam ierēdnim: skolotājam un ierindas policistam ALGAS ir tikai 5 REIZES mazākas nekā TĀS VALSTS lielākajam ierēdnim.
  —————————
  Tieši tā!
  Šis 5-kārtīgais algas diapazons jau daudzkārt ir ticis šur tur un šad tad pieminēts, taču kaut kā …bikli!

  Pašlaik ir īstais brīdis, lai sabiedrība un pirmkārt jau žurnālisti UZSTĀJĪGI un regulāri par šo principu atgādinātu alkatīgajiem politmafijas varturiem visur, vienmēr un pie katras mazākās izdevības!

 6. #9 by Adebayor on marts 3, 2010 - 20:27

  1)piekrītu, ka organizācija izdomāta jau pēc tam, kad izdevās datus nopumpēt;
  2) nav bijusi nekāda mērķtiecīgi izauklēta ideja veikt šo akciju – tās ideja radās pēc nejauši uzzinātas infas par caurumu;
  3) tā kā caurums nedod iespēju iegūt mērķētu konkrētu informāciju, tad nācās pumpēt visu pēc kārtas, kamēr krāniņu aizgrieza;
  4) nevajag no viņiem gaidīt kaut ko vairāk, kā šos algu sarakstus – VIDam iesniegtos deklarāciju datos jau neko daudz cita interesanta neatradīsi, tātad jāmēģina izvilkt maksimali sabiedrībai derigas infas no tā, kas ir 4ATA rīcībā;
  5) nesaprotu, kāpēc raksta autors saasina uzmanību uz to vai kāds indivīds priecāsies/nepriecāsies, ja viņa alga tiks publicēta – izņemot LB (jau iepriekš publicētās) pāris konkrētu augstāko amatpersonu algas, pārējie algu saņēmēji nav personificēti – tatad, ja arī kāda subjekta alga ir publicēta, tad tikai kā Personas XY alga un tur nu īpaši ko uztraukties nebūtu!
  6) varbūt lielākais 4ATA akcijas panākums būs (un jau sāk realizēties) tas, ka birokrātiskais aparāts sāk pats publiskot atalgojumus oficiālajās mājas lapās – sabiedrībai tikai jāpanāk, lai tas turpmāk būtu pašsaprotama standartprakse;

  • #10 by Gunārs Klēģers on marts 4, 2010 - 01:00

   Atbildot uz 5. punktu:
   runāt par “saasinātu uzmanību” varētu tad, ja virsraksts būtu “UZMANIES!!!! ARĪ TAVU ALGU VAR PUBLICĒT!!!” Skaidrībai – esmu par šo ciparu publiskošanu. Par uzvārdiem – man vienalga. Nezinu, kā citiem.
   Bet runājot par to, kuri vārdi tiek atklāti un kuri ne, atbildēšu, citējot pašu 4ATA:

   Tātad tas viss ir klikšķa attālumā.

   Starp citu – ir bijuši pētījumi par to, kā cilvēki atbild uz jautājumu, kādi ir viņa ienākumi. Visretāk viņi teica patiesību. Bija situācijas, kad palielināja, bija situācijas, kad samazināja. Fakts bija tāds, ka cilvēki nelabprāt uzrāda savu patieso materiālo stāvokli. Interesanti būtu uzzināt, kā šobrīd ir Latvijā.

 7. #11 by LEA_LV on marts 3, 2010 - 14:56

  U have brains in ur head.
  U have feet in ur shoes.
  U can steer urself in any direction u choose.

 8. #12 by meistarsmaris on marts 3, 2010 - 08:27

  Tajās demokrātiskajās valstīs, kurus mums par piemēru pieved LIELIE, lai attaisnotu savu alkatību un nepieciešamību sev saņemt lielās algas, ir SAMĒRĪBAS PRINCIPS- Pašam mazākajam ierēdnim: skolotājam un ierindas policistam ALGAS ir tikai 5 REIZES mazākas nekā TĀS VALSTS lielākajam ierēdnim.
  NEO mums ir devis iespēju SALĪDZINĀT un IZVĒRTĒT vai mums tas ir PIEŅEMAMI ????
  Un visi čaklie komentētāji gan internetā, gan televīzijā, gan radio,gan presē iedalās divās grupās- alkatīgo kāsēju iespēju atbalstītājos un ….. apdalītajos.

 9. #13 by reindzers on marts 2, 2010 - 23:51

  Džeks malacis, dara lielu darbu! Tur vispār neiet runa par zagšanu, tas tikai trulajiem assu mēdijiem var tik padebīlu terminu piemērošana ienākt prātā, līdzīgi kā politiķiem (tikai ar atšķirību, ka tiem prāta nav).

  Tā ir pilnīgi normāla darbība, nopumpējot kādu failu vai bildi, pamainīt numuru un paskatīt vai nav vēl kaut kas paņemams. Nekādas sistēmas nav apietas, nekas nav lauzts, nekādi NDA (non-disclosure agreement) nav parakstīti. Viss tīrs.

  Par parazītismu runājot, paskatiet cik, pēc katra robina uzrašanās, parādās pakaļdarinājumu un viltvāržu. Atceros, pirms brītiņa sociālajos tīklos uzradās daudzi “ķengaraga reindžeri”, tad tvnet projekts “esi reindžers” un viskaurtkas tāds.

  Vienmēr atradīsies cilvēki, kas savus kompleksus vai kādus citus trūkumus (šķietamus vai īstus) centīsies aizlāpīt ar ātri iegūstamu popularitāti, nosaucot sevi vai savu projektu tā brīža “hita” tēmas vārdā.

 10. #14 by gatis on marts 2, 2010 - 21:15

  vai tikai jums pasam nav tads slipets merkis uzbraukt 4atam
  kas tur slikts ka es ka godiga nodoklu maksataa gribetu uzzinat kur tad isti aiziet mani nodoklisi
  vai valsti ir kada sistema kas nedrikstetu pielaut lai parastie mirstigie ari kaut ko uzzina
  tas jau nekas ka varbut tas lobe kadu bet es vismaz uzzinu par ko pacelt savu bezvertigo balstinu

  • #15 by Gunārs Klēģers on marts 3, 2010 - 00:39

   Ja būtu iemesls un gribētu “uzbraukt”, tad to arī būtu izdarījis. Pēc komentāra, kurā nevar saprast, vai esat sieviešu vai vīriešu dzimtas pārstāvis/ve, šķiet, ka vai nu neesat izlasījis/usi rakstu līdz galam, vai arī to izdarījis/usi pavirši.

 11. #16 by xx on marts 2, 2010 - 17:18

  4ATA nav nekādi onkuļi.
  Pietiek paskatīties uz leksiku.
  Sīkie ~ 20 maksimums 24 gadi.

  Loģiski ka tiem muļķiem nav nekādu mērķu!
  “Organizācija” tapa tikai pēc tam kad bija nosperti dati.
  Izdomāja ka varētu patrokšņot.. iegūt popularitāti… izdomāja organizāciju un nez kādas debesu armijas.
  Kādi tur mērķi ?
  Sākumā sludināja ka nu tik atmaskos shēmas.. aha..
  Tie pamuļķi ar savām cāļu smadzenēm vienkārši fiziski nebūtu spējīgi saskatīt shēmu pat ja viņa būtu pilnīgi atklāta un acu priekšā.
  Tieši tāpēc tie pamuļķi nekad neko vairāk par algu sarakstiem nepublicēs.
  Kad aptrūksies valsts iestādes kuru algas publicēt… čalīši pazudīs no tvitera un cauri.

  Drosme… muah
  Kāda drosme saukties par Neo? Tas ir stulbums un prāta spēju atpalicības pazīme.
  Lai uzbliezt skripteli kurš maina ID… nu nevajag baigo intelektuālo potenciālu. Tādu skripteli var uzbliezt jebkurš sīcis vecumā līdz 15.

  • #17 by LEA_LV on marts 2, 2010 - 18:32

   skripteli var uzbliezt jebkurš sīcis vecumā līdz 15
   _________
   vai TU esi uzbliezis?

  • #18 by tautas balss on marts 5, 2010 - 22:37

   Atvainojiet, ka uzrunā neizmantoju “Cienītā vai Godātais”, bet Jūs pēc savas būtības neatbilstat šīm uzrunām!

   Pēc Jūsu atsauksmēm, atliek vien noprast, ka Jūs esiet emocionāli nestabils, kam par iemeslu varētu būt, tāpat kā citu pārāk daudzu Latvijas iedzīvotāju, nedrošības sajūta par savu rītdienu, ko mums visiem “ir nodrošinājusi”……… ……(precīzā īpašības vārdā nesaukšu)……….. politiskā elite vai arī Jūs pats piederat šiem ………… .

   No savas puses varu izteikt cerību, ka 4ata atklātībai nodotā informācija varētu “kūtro, pakalpīgo un pazemīgo” VISAS LATVIJAS TAUTU atgūt savu pašapziņu un apzināties savu spēku, arī fizisko, ja jau mūsu “kakla kungi” no saviem augstumiem tautu nespēj ne sadzirdēt, ne saredzēt, kur nu vēl saprast.

   VISU CIEŅU 4ATA PAR VIŅU UZDRĪKSTĒŠANOS!!!

 12. #19 by Vasilispetrovichs on marts 2, 2010 - 13:12

  Raksts ir interesants… taču nedomāju ka tagad Latvju bāliņiem būtu jāgaida ka varonis Neo baltā zirgā izdarīs pilnīgi visu ieskaitot valsts sakārtošanu… šai gadījumā Neo sniedz informāciju lai vēl kāds aizdomājas, ka valda netaisnība un mums tautai ir jārīkojas…
  Protams varam vērtēt cik Neo ir rīkojies likumīgi, bet pat valsts iekārtā ir mehānismi, kas pieļauj izņēmumus tiesībās, lai nepieļautu lielākas skādes izdarīšanu (kā piemēram -dzērāj šoferu ķeršana ierobežo neko neizdarījušu auto vadītāju pārvietošanās tiesības, par terorisma draudiem nemaz nerunājot)
  Tad uzskatu, šāds informācijas iegūšanas veids attaisnojas uz Latvijas tautas (valsts) ieguvumu (labumu) fona. Un galu galā – kas raksta likumus? Varbūt beidzot ir jābūt tādam likumam, kur publiskotie dati nedrīkstēja būt noslēpums?
  Respect NEO!

 13. #20 by A. on marts 2, 2010 - 13:04

  ZiedZ, izolēt no sabiedrības gribēja Zalāns, nevis Ulmanis.

  • #21 by ZiedZ on marts 2, 2010 - 15:55

   Sorry. My bad 🙂
   Tiešām tas bija līderis Zalāns
   Ulmaņa kungs tiešām neteica izolēt, bet citēšu
   «Tā ir joma, kas ir ļoti bīstama. Tas var radīt ļoti nopietnas sekas. [Pret Neo darbībām] attiecos negatīvi. Neatbalstu. Nekādā gadījumā,» -> iz http://www.apollo.lv

 14. #22 by LEA_LV on marts 2, 2010 - 13:02

  V for Vendetta?
  Vi Veri Veniversum Vivus Vici (By the power of truth, I, while living, have conquered the universe)?

 15. #24 by nunu on marts 2, 2010 - 12:08

  “..Kādēļ nav konkrētu 4ATA darbības mērķu? Skaidrs, ka „skaista nākotne”, bet konkrēti – kam ir jāatkāpjas, kam jānāk vietā, kas jālikvidē, kas jāizveido u.tml. Šobrīd notiek process, ko no malas varētu saukt par „plastmasas cirvīša vicināšanu”. ..”

  mēs vienmēr gribam, lai kāds pasaka mums – ko darīt, lai sakožļā un ieliek mutē. Varbūt laiks ir pamosties no tā, ko mēs saucam par “normālu dzīvi” un sākt domāt un rīkoties pēc savām, apzinātām, sajūtām?
  Cilvēks piedzimst, un tikko sāk kustēties, tiek ielikts rāmjos (sabiedrība, tv, reklāma, filmas, mūzika, utt) un tāds pats arī nomirst.. nesapratis, kas tad īsti notika..

  MOSTIES, CILVĒK, MOSTIES !!

 16. #25 by laura-grodza.blogspot.com on marts 2, 2010 - 11:45

  Lielisks raksts! Tiešām – LIELISKS!

  Viss par un ap Neo ir ļoti saulaini (vismaz pagaidām) – gribētos, lai tā arī paliek un no tā neuzplaukst pēkšņi kāda ”graujoša” priekšvēlēšanu kampaņa ar izciliem PR speciālistiem priekšgalā..

  Pagaidām saku – Long Live the Neo un V Is definitely For Vendetta!

 17. #26 by ZiedZ on marts 2, 2010 - 10:04

  Uz jautājumu, uz kuru neesi radis atbildi, varu mēģināt palīdzēt atbildēt.
  Cilvēki no 4ATA jau teica, ka viņi nodarbojas ar informācijas publiskošanu un pēc tā nodarīšanas pazudīs no redzes loka, lai atgrieztos, kad būs nepieciešami Latvijai (vai kad nokopēs vēl kādu jaunu publiskojamu materiālu)
  Manuprāt ir pareizi, ka “žurnālisti”, kā Neo, nepolitizē pasākumu, bet ļauj tautai un medijiem vērtēt pašiem. Politizēt nozīmētu iegūt politiskus atbalstītājus un ienaidniekus. Neitrāliem ienaidnieku nav. Cita runa ir par ieaudzināto morāli – nezagt, būt patriotiskam, kas savukārt nozīmē atbalstīt iekārtu? A ja iekārta ir jāmaina? Valsts ienaidnieks?

  Neko sliktu 4ATA darbībā neesmu vēl saskatījis, tāpēc abām rokām esmu gatavs to atbalstīt.
  Piekrītu arī V Is For Vendetta filosofijai
  Lielas pārmaiņas ir notikušas TIKAI ar kādam nepieņemamām un nelikumīgām darbībām.
  Jo kas ir likums? Likums ir noteikumi, kas aizsargā personu, uzņēmumu, un galvenokārt – pastāvošo iekārtu. Un ļauj izolēt cietumā nevēlamu personu (zagli Neo), kā izteicās Ulmaņa kungs.

  uuu… aizrakstījos nedaudz 🙂
  Labs Raksts, starpcitu!

 1. Kā nolēkt no 10m augsta tramplīna « gk pieraksti

Atstāj komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: